Gateway Beslagsgruppen
675 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BeslagsgruppenBeskrivning
Smart hub för att styra och läsa av BG Kodlås på distans
En smart gateway som möjliggör enkel styrning och avläsning av ditt digitala lås från Beslagsgruppen på distans. Anslutningen till låset görs genom Bluetooth och Wifi. Sladd och ströadapter för USB-anslutning medföljer.
APP: TT Lock
Anslutning: Bluetooth, Wifi
APP: TT Lock
Anslutning: Bluetooth, Wifi
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsgruppen |
| Art.Nr. | BG-G2/2 |
| Färg | Vit |
| Material | Rostfritt |
| Typ | Hub |
| Djup | 32 mm |
| Höjd | 143 mm |
| Längd | 79 mm |
| EAN-nr | 7350030731232 |



