Hänglås Abus 158 Kombi Abus
Rek. pris 375 kr/frp
fr.268 kr/frp
Se priset!
Välj variant

158 Kombi Abus
268 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hänglås Abus 158 Kombi Abus är ett kombinationslås i pressgjuten zink och dubbelreglad bygel av härdat stål.
Varumärke
AbusBeskrivning
Hänglås Abus 158 Kombi Abus är ett kombinationslås i pressgjuten zink och dubbelreglad bygel av härdat stål.
Egenskaper
| Varumärke | Abus |
| Art.Nr. | 708018A |
| Färg | Svart |
| Material | Zink/Härdat stål |
| Antal | 1 st/frp |
| Greppvidd | 26, 32, 40, 50, 80 |
| Djup | 22, 23, 26 mm |
| Diameter | 8, 10, 6,5 mm |
| Gapdjup | 24, 26, 31 mm |
| Bredd | 42, 51, 63 mm |
