Hänglås Abus 160/50 Kombi Hb 50 Abus
Rek. pris 699 kr/frp
402 kr/frp
Se priset!
Förväntas åter i lager 2026-04-29
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hänglås Abus 160/50 Kombi Hb 50 Abus är ett kombinationslås i blank silver. Låset består av en låskropp med exklusiv, högglansig krombeläggning och en bygel av härdat stål.
Varumärke
AbusBeskrivning
Hänglås Abus 160/50 Kombi Hb 50 Abus är ett kombinationslås i blank silver. Låset består av en låskropp med exklusiv, högglansig krombeläggning och en bygel av härdat stål.
Egenskaper
| Varumärke | Abus |
| Art.Nr. | 708025 |
| Färg | Silver |
| Greppvidd | 50 |
| Material | Metall/Härdat stål |
| Produkttyp | Hänglås med kod |
| Djup | 19 mm |
| Diameter | 7,5 mm |
| Gapdjup | 29 mm |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Bredd | 51 mm |
| EAN-nr | 4003318358401 |
