Hänglås Abus 165 Kombi
fr.195 kr/frp
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

165 Kombi
195 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
AbusBeskrivning
Hänglås Abus 165 Kombi är ett solitt och rejält kombinationslås. Låset är tillverkat i mässing.
Egenskaper
| Varumärke | Abus |
| Art.Nr. | 708026A |
| Färg | Mässing |
| Material | Mässing/Stål |
| Antal | 1 st/frp |
| Greppvidd | 25, 27 |
| Djup | 15, 17 mm |
| Diameter | 5, 6 mm |
| Gapdjup | 14, 22 mm |
| Bredd | 31, 41 mm |

