Hänglås Abus 55 LåsningLåsning 5401
Rek. pris 178 kr/frp
154 kr/frp
Se priset!

55 Låsning
Låsning 5401
154 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
AbusBeskrivning
Hänglås Abus 55 Låsning är ett lås med låshus i mässing. Bygel av härdat stål.
Egenskaper
| Varumärke | Abus |
| Art.Nr. | 708037 |
| Klass | Låsning 5401 |
| Färg | Mässing |
| Greppvidd | 22 |
| Material | Mässing/Härdat stål |
| Typ | Hänglås |
| Djup | 13 mm |
| Diameter | 6 mm |
| Gapdjup | 21 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| Bredd | 38 mm |
| EAN-nr | 4003318028687 |

