Hänglås Abus Touch 57 FingeravtrycklåsBredd: 50 mm
Rek. pris 1 256 kr/frp
803 kr/frp
Se priset!
Vald variant
Greppvidd:
36

Touch 57 Fingeravtrycklås
Bredd: 50 mm
803 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Hänglås Abus Touch 57 Fingeravtrycklås är ett Touch-hänglås för utomhusbruk med unik design. Den är motståndskraftig tack vare den härdade Nano Protect-bygeln och du låser upp med fingeravtryck. Låset lagrar upp till 20 fingrar. IP klass 66 & 68. Håller 1000 kg dragkraft.
Varumärke
AbusBeskrivning
Hänglås Abus Touch 57 Fingeravtrycklås är ett Touch-hänglås för utomhusbruk med unik design. Den är motståndskraftig tack vare den härdade Nano Protect-bygeln och du låser upp med fingeravtryck. Låset lagrar upp till 20 fingrar. IP klass 66 & 68. Håller 1000 kg dragkraft.
CR2-batteri medföljer och låset håller för 10 000 öppningar. Gör livet lite enklare med ett nyckelfritt lås. Användningsområde: För hantverkare, idrottare, friluftsentusiaster, hem, cykelkällare, förråd, vinkällare och kontor.
Egenskaper
| Varumärke | Abus |
| Art.Nr. | 708070 |
| Greppvidd | 36 |
| Djup | 24 mm |
| Djup | 24 cm |
| Diameter | 8 mm |
| Höjd | 106 mm |
| Bredd | 50 mm |
| Bredd | 50 cm |
| Färg | Silver/Svart |
| Material | Metall |
| EAN-nr | 4003318625817 |

