Kassaskrin Yale Svart
393 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
YaleBeskrivning
För förvaring av mynt och sedlar. Svart. Höjd: 100mm Bredd: 205mm Djup: 170MM
Egenskaper
| Varumärke | Yale |
| Art.Nr. | 796748 |
| Färg | Svart |
| Produkttyp | Kassaskrin |
| Djup | 170 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Bredd | 205 mm |
| EAN-nr | 5010609081565 |

