Kätting Habo 1688
Rek. pris 126 kr/st
Lägsta totalpris 170:-
fr.85 kr/stSe priset!
Välj variant

1688
2 st / 170 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Traditionell dekorkätting av stål. Maxbelastning 13 kg. Detta är den belastning vi säkert vet att produkten tål. Brottgränsen, när materialet brister, är 5 gånger angiven maxbelastning. (Värdena är beräknade och garanteras inte)
Varumärke
HaboBeskrivning
Traditionell dekorkätting av stål. Maxbelastning 13 kg. Detta är den belastning vi säkert vet att produkten tål. Brottgränsen, när materialet brister, är 5 gånger angiven maxbelastning. (Värdena är beräknade och garanteras inte)
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 16060H |
| Material | Stål |
| Typ | Kätting |
| Längd | 2 m |
| Max Belastning | 13 kg |
| Antal | 2 m/frp |
| Tjocklek | 2,2 mm |
| Färg | Brun, Koppar, Mässing, Svart |
