Kätting Habo 300
Rek. pris 207 kr
129 kr
Se priset!
Förväntas åter i lager 2026-09-21
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HaboBeskrivning
Kätting av plast från Habo.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 16351 |
| Material | Plast |
| Typ | Kätting |
| Längd | 5 m |
| Antal | 5 m/frp |
| Tjocklek | 6 mm |
| EAN-nr | 7317900163517 |

