Kätting Habo 400
Rek. pris 117 kr/st
Lägsta totalpris 156:-
fr.78 kr/stSe priset!
Välj variant

400
2 st / 156 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ovallänkad, hamrad dekorkätting av stål. Maxbelastning 12 kg. Detta är den belastning vi säkert vet att produkten tål. Brottgränsen, när materialet brister, är för vår kätting 5 gånger angiven maxbelastning. (Värdena är beräknade och garanteras inte)
Varumärke
HaboBeskrivning
Ovallänkad, hamrad dekorkätting av stål. Maxbelastning 12 kg. Detta är den belastning vi säkert vet att produkten tål. Brottgränsen, när materialet brister, är för vår kätting 5 gånger angiven maxbelastning. (Värdena är beräknade och garanteras inte)
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Produkttyp | Kätting |
| Tjocklek | 2 mm |
| Längd | 2 m |
| Antal (m/frp) | 2 m/frp |
| Max Belastning | 12 Kg |
| Material | Förmässingad Stål, Stål |
| Färg | Brun, Koppar, Stål, Svart |
