Kätting Habo 700
Rek. pris 106 kr/st
Lägsta totalpris 140:-
fr.70 kr/stSe priset!
Välj variant
Förväntas åter i lager 2026-05-27
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ovallänkad dekorkätting av stål. Maxbelastning 30 kg. Detta är den belastning vi säkert vet att produkten tål. Brottgränsen, när materialet brister, är för vår kätting 5 gånger angiven maxbelastning. (Värdena är beräknade och garanteras inte)
Varumärke
HaboBeskrivning
Ovallänkad dekorkätting av stål. Maxbelastning 30 kg. Detta är den belastning vi säkert vet att produkten tål. Brottgränsen, när materialet brister, är för vår kätting 5 gånger angiven maxbelastning. (Värdena är beräknade och garanteras inte)
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 16065H |
| Typ | Kätting |
| Längd | 2 m |
| Max Belastning | 30 kg |
| Antal | 2 m/frp |
| Tjocklek | 1,6 mm |
| Färg | Brun, Mässing, Stål, Svart |
| Material | Förmässingad Stål, Förnicklad Stål, Stål |
