Kätting Habo A4 stål
Rek. pris 429 kr
fr.258 kr
Se priset!
Välj variant

A4 stål
258 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kortlänkad kätting av syrafast rostfritt stål. Maxbelastningen är den belastning vi säkert vet att produkten tål. Brottgränsen, när materialet brister, är för vår kätting 5 gånger angiven maxbelastning. (Värdena är beräknade och garanteras inte)
Varumärke
HaboBeskrivning
Kortlänkad kätting av syrafast rostfritt stål. Maxbelastningen är den belastning vi säkert vet att produkten tål. Brottgränsen, när materialet brister, är för vår kätting 5 gånger angiven maxbelastning. (Värdena är beräknade och garanteras inte)
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 12733H |
| Material | A4 Stål |
| Typ | Kätting |
| Längd | 2 m |
| Antal | 2 m/frp |
| Max Belastning | 80, 160 kg |
| Tjocklek | 4, 6 mm |
