Kätting Habo G180 Vriden
Rek. pris 130 kr/st
Lägsta totalpris 174:-
87 kr/stSe priset!

G180 Vriden
2 st / 174 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vriden dekorkätting av stål från Habo. Maxbelastning 20 kg. Detta är den belastning vi säkert vet att produkten tål. Brottgränsen, när materialet brister, är för vår kätting 5 gånger angiven maxbelastning. (Värdena är beräknade och garanteras inte)
Varumärke
HaboBeskrivning
Vriden dekorkätting av stål från Habo. Maxbelastning 20 kg. Detta är den belastning vi säkert vet att produkten tål. Brottgränsen, när materialet brister, är för vår kätting 5 gånger angiven maxbelastning. (Värdena är beräknade och garanteras inte)
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 16069 |
| Material | Förnicklad Stål |
| Typ | Kätting |
| Längd | 2 m |
| Max Belastning | 20 kg |
| Antal | 1 st/frp |
| Tjocklek | 1,5 mm |
| EAN-nr | 7317900160691 |
