Kätting Habo Kort Länk 2 m
Rek. pris 132 kr/st
Lägsta totalpris 170:-
fr.85 kr/stSe priset!
Välj variant

Kort Länk 2 m
2 st / 170 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kortlänkad kätting av varmgalvaniserat stål, DIN 5685. Maxbelastningen är den belastning vi säkert vet att produkten tål. Brottgränsen, när materialet brister, är för vår kätting 5 gånger angiven maxbelastning. (Värdena är beräknade och garanteras inte)
Varumärke
HaboBeskrivning
Kortlänkad kätting av varmgalvaniserat stål, DIN 5685. Maxbelastningen är den belastning vi säkert vet att produkten tål. Brottgränsen, när materialet brister, är för vår kätting 5 gånger angiven maxbelastning. (Värdena är beräknade och garanteras inte)
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 12726H |
| Material | Varmgalvat Stål |
| Typ | Kätting |
| Längd | 2 m |
| Antal | 2 m/frp |
| Max Belastning | 80, 125, 160 kg |
| Tjocklek | 4, 5, 6 mm |
