Kätting Habo Lång Länk 2 m
Rek. pris 122 kr/st
Lägsta totalpris 166:-
fr.83 kr/stSe priset!
Välj variant

Lång Länk 2 m
2 st / 166 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Långlänkad kätting av varmgalvaniserat stål, DIN 5685. Maxbelastning är den belastning vi säkert vet att produkten tål. Brottgränsen, när materialet brister, är för vår kätting 5 gånger angiven maxbelastning. (Värdena är beräknade och garanteras inte)
Varumärke
HaboBeskrivning
Långlänkad kätting av varmgalvaniserat stål, DIN 5685. Maxbelastning är den belastning vi säkert vet att produkten tål. Brottgränsen, när materialet brister, är för vår kätting 5 gånger angiven maxbelastning. (Värdena är beräknade och garanteras inte)
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 12729H |
| Material | Varmgalvat Stål |
| Typ | Kätting |
| Längd | 2 m |
| Antal | 2 m/frp |
| Max Belastning | 80, 125, 160, 320 kg |
| Tjocklek | 4, 5, 6, 8 mm |
