Ledhasp Millers Efz
fr.94 kr
Välj variant

Ledhasp Millers Efz
94 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Denna ledhasp är tillverkad i 3 mm stål. Låsbygel Ø 8 mm. Övriga är tillverkade i 2 mm stål och låsbygel Ø 6,5 mm. Monteras med dold fastsättning. ETIM-klasskod: EC003791. Skruv ingår ej.
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Denna ledhasp är tillverkad i 3 mm stål. Låsbygel Ø 8 mm. Övriga är tillverkade i 2 mm stål och låsbygel Ø 6,5 mm. Monteras med dold fastsättning. ETIM-klasskod: EC003791. Skruv ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Typ | Ledhasp |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Färg | Elförzinkad |
| Material | Stål |
| Antal | 1 st/frp |
| Höjd | 37, 38, 50 mm |
| Längd | 85, 108, 125, 150 mm |
| Bredd | 85, 108, 135, 150 mm |
