Plastkätting Millers Ø8 mm
Rek. pris 948 kr
fr.591 kr
Se priset!
Välj variant

Plastkätting Millers Ø8 mm
591 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Plastkättning på spole. PE-plast.
Övrigt
- Invändig diameter: 50 x 26 mm
- ETIM-klasskod: EC000050
- Invändig diameter: 50 x 26 mm
- ETIM-klasskod: EC000050
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Typ | Plastkätting |
| Material | Plast |
| Detaljer | 1 rle innehåller 25 m |
| Diameter | 8 mm |
| Längd | 25 m |
| Vikt | 0,12 kg |
| Färg | Gul/Svart, Röd/Vit |

