Skarvlänk Habo 89
Rek. pris 26 kr/frp
Lägsta totalpris 84:-
fr.21 kr/frpSe priset!
Välj variant

89
4 frp / 84 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HaboBeskrivning
Skarvlänk av stål från Habo. Maxbelastningen är ett beräknat värde, garanteras inte.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 11453H |
| Material | Elzinkad Stål |
| Typ | Skarvlänk |
| Höjd | 29, 41, 47 mm |
| Max Belastning | 70, 110, 130 kg |
| Antal | 2, 4 st/frp |
| Tjocklek | 4, 6, 8 mm |
| Bredd | 17, 25, 31 mm |

