Slutbleck Millers 78101
241 kr/frp
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Plant slutbleck för regel och fallås. Försett med justerläppar för listtryck.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC003118
- Plös: 15 mm
- ETIM-klasskod: EC003118
- Plös: 15 mm
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 400410924 |
| Ytbehandling | Kromad |
| Färg | Mattborstad |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Slutbleck |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Bredd | 40 mm |
| EAN-nr | 7311662243357 |

