Urkätting Millers Mässing
fr.193 kr/frp
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Kätting från Millers. ETIM-klasskod: EC000050.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC000050
- ETIM-klasskod: EC000050
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Produkttyp | Urkätting |
| Ytbehandling | Mässing |
| Material | Stål |
| Detaljer | 1 frp innehåller 2 m |
| Färg | Mässing |
| Längd | 2 m |
| Diameter | 1,1, 1,6 mm |

