Wire Millers 114-TrådElförzinkad, D: 6 mm, L: 65 m
2 019 kr
Vald variant
Diameter:
6 mm

Wire Millers 114-Tråd
Elförzinkad, D: 6 mm, L: 65 m
2 019 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Torr stållina. Ej avsedd för lyft.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC001471
- Antal trådar: 114
- Brottlast: 2000 kg
- ETIM-klasskod: EC001471
- Antal trådar: 114
- Brottlast: 2000 kg
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 401105085 |
| Diameter | 6 mm |
| Längd | 65 m |
| Vikt | 0,129 kg |
| Detaljer | 1 rle innehåller 65 m |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Färg | Elförzinkad |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Stållina |
| EAN-nr | 7311662219987 |

