Wire Millers 49-Tråd Syrafast Ø2 mm
Rek. pris 6 500 kr
3 828 kr
Se priset!

Wire Millers 49-Tråd Syrafast Ø2 mm
3 828 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Stållina av rostfritt stål typ AISI 316. Ej avsedd för lyft.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC001471
- Antal trådar: 49
- Brottlast: 230 kg
- ETIM-klasskod: EC001471
- Antal trådar: 49
- Brottlast: 230 kg
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 401100524 |
| Typ | Stållina |
| Färg | Rostfri |
| Material | Rostfritt stål |
| Detaljer | 1 rle innehåller 250 m |
| Diameter | 2 mm |
| Längd | 250 mm |
| Vikt | 0,0157 kg |
| Längd | 250 m |
| EAN-nr | 7311662222932 |

