Brevlåda 150 MEFA Bosca 35
fr.399 kr
Se priset!
Välj variant

Bosca 35
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Enkel och praktisk låsbar brevlåda. Låsbar brevlåda som är enkel och praktisk. Tillverkad av galvaniserat stål. Levereras med 2 nycklar.
Varumärke
MEFABeskrivning
Enkel och praktisk låsbar brevlåda. Låsbar brevlåda som är enkel och praktisk. Tillverkad av galvaniserat stål. Levereras med 2 nycklar.
Egenskaper
| Varumärke | MEFA |
| Serie | Bosca |
| Produkttyp | Postlåda |
| Djup | 135 mm |
| Höjd | 340 mm |
| Låsbar | Ja |
| Volym | 12 l |
| Vikt | 2,1 kg |
| Bredd | 265 mm |
| Djup | 135 cm |
| Bredd | 265 cm |
| Färg | Svart, Vit |
| Utförande | Djupsvart blank, Trafikvit blank |
