Brevlåda 150 MEFA Bosca 35Färg: Vit
579 kr
491 krSpara 15 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit

Bosca 35
Färg: Vit
491 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Enkel och praktisk låsbar brevlåda. Låsbar brevlåda som är enkel och praktisk. Tillverkad av galvaniserat stål. Levereras med 2 nycklar.
Varumärke
MEFABeskrivning
Enkel och praktisk låsbar brevlåda. Låsbar brevlåda som är enkel och praktisk. Tillverkad av galvaniserat stål. Levereras med 2 nycklar.
Egenskaper
| Varumärke | MEFA |
| Art.Nr. | 150010 |
| Färg | Vit |
| Utförande | Trafikvit blank |
| Djup | 135 cm |
| Djup | 135 mm |
| Höjd | 340 mm |
| Låsbar | Ja |
| Vikt | 2,1 kg |
| Bredd | 265 cm |
| Bredd | 265 mm |
| Volym | 12 l |
| Serie | Bosca |
| Typ | Postlåda |
| EAN-nr | 5701867460505 |
