Brevlåda 54 MEFA Bosca 30Färg: Grön
229 kr
Se priset!
Vald variant
Utförande:
Mossgrön blank

Bosca 30
Färg: Grön
229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Enkel och rymlig brevlåda utan lås. Enkel funktionell brevlåda, utan lås, av pulverlackerat galvaniserat stål.
Varumärke
MEFABeskrivning
Enkel och rymlig brevlåda utan lås. Enkel funktionell brevlåda, utan lås, av pulverlackerat galvaniserat stål.
Egenskaper
| Varumärke | MEFA |
| Art.Nr. | MEFB54390 |
| Färg | Grön |
| Utförande | Mossgrön blank |
| Djup | 140 mm |
| Höjd | 339 mm |
| Låsbar | Nej |
| Volym | 13 l |
| Vikt | 1,47 kg |
| Bredd | 259 mm |
| Djup | 140 cm |
| Bredd | 259 cm |
| Serie | Bosca |
| Typ | Postlåda |
| EAN-nr | 5701867054391 |
