Brevlåda Berglund S90 Recy Plast Svart
Rek. pris 336 kr
329 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BerglundBeskrivning
Svensktillverkad postlåda av återvunnen plast, med hög slitstyrka och lång livslängd.
Rymlig postlåda med hela 16 liters volym. Locket stängs automatiskt och är utformat för att inte öppna sig för vinden. Kan kompletteras med ett låslock för att göra postlådan låsbar.
Egenskaper
| Varumärke | Berglund |
| Art.Nr. | 10906 |
| Produkttyp | Brevlåda |
| Utförande | Robust och tålig postlåda av returplast |
| Användningsområde | DIY |
| Garanti | 2 år |
| Material | PE/HDPE/LDPE Återvunnen |
| Höjd | 410 mm |
| Längd | 205 mm |
| Bredd | 340 mm |
| Vikt | 1,25 kg |
| Låsbar | Nej |
| Volym | 21 l |
| Antal Nycklar | 0 st |
| EAN-nr | 7391267109067 |

