Brevlåda Bobi BellaGrön
1 270 kr
959 krSpara 24 %Kampanj

Bella
Grön
959 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bobi Bella är en prisvärd brevlåda i hög kvalitetsplast, som tillverkas i Finland. Materialet är både frostsäkert och UV-beständigt vilket garanterar en lång livslängd.
Låset är ett dammskyddat cylinderlås. Den går att låsa men kan också lämnas olåst. Brevlådan följer den europeiska standarden (EN13724) för brevlådor.
Låset är ett dammskyddat cylinderlås. Den går att låsa men kan också lämnas olåst. Brevlådan följer den europeiska standarden (EN13724) för brevlådor.
Varumärke
BOBIBeskrivning
Bobi Bella är en prisvärd brevlåda i hög kvalitetsplast, som tillverkas i Finland. Materialet är både frostsäkert och UV-beständigt vilket garanterar en lång livslängd.
Låset är ett dammskyddat cylinderlås. Den går att låsa men kan också lämnas olåst. Brevlådan följer den europeiska standarden (EN13724) för brevlådor.
Låset är ett dammskyddat cylinderlås. Den går att låsa men kan också lämnas olåst. Brevlådan följer den europeiska standarden (EN13724) för brevlådor.
Egenskaper
| Varumärke | BOBI |
| Art.Nr. | 01.01.50.25 |
| Färg | Grön |
| Material | Plast |
| Serie | Bella |
| Typ | Postlåda |
| Djup | 24 cm |
| Höjd | 48 cm |
| Låsbar | Ja |
| Antal Nycklar | 2 st |
| Vikt | 2 kg |
| Bredd | 36 cm |
| EAN-nr | 6417237009050 |




