Brevlåda Bobi Classic SGrå/Rostfri
3 146 kr
Vald variant
Färg:
Grå

Classic S
Grå/Rostfri
3 146 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Den slimmade versionen av Bobi Classic. Den här brevlådan har stor kapacitet med plats för mycket post. Den är dessutom rosttålig och klarar av kraftiga väderförhållanden.
Varumärke
BOBIBeskrivning
Den slimmade versionen av Bobi Classic. Den här brevlådan har stor kapacitet med plats för mycket post. Den är dessutom rosttålig och klarar av kraftiga väderförhållanden.
Egenskaper
| Varumärke | BOBI |
| Art.Nr. | 01.01.19.55 |
| Färg | Grå |
| Djup | 15 cm |
| Höjd | 50 cm |
| Låsbar | Ja |
| Antal Nycklar | 3 st |
| Vikt | 6 kg |
| Bredd | 32 cm |
| Material | Metall |
| Serie | Classic S |
| Typ | Paketpostlåda |
| EAN-nr | 6417237039149 |





