Brevlåda Bobi ClassicSilvergrå
2 900 kr
2 790 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Silvergrå

Classic
Silvergrå
2 790 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bobi Classic är en stadig och låsbar brevlåda som på ett säkert sätt kan förvara din post i dagar. Passar utmärkt för både familjen och företaget. Brevlådan är tillverkad i 1 mm tjockt stål vilket gör den stark, säker och tålig.
Varumärke
BOBIBeskrivning
Bobi Classic är en stadig och låsbar brevlåda som på ett säkert sätt kan förvara din post i dagar. Passar utmärkt för både familjen och företaget. Brevlådan är tillverkad i 1 mm tjockt stål vilket gör den stark, säker och tålig.
Egenskaper
| Varumärke | BOBI |
| Art.Nr. | 01.01.01.37 |
| Färg | Silvergrå |
| Djup | 21 cm |
| Höjd | 50 cm |
| Låsbar | Ja |
| Antal Nycklar | 3 st |
| Vikt | 6 kg |
| Bredd | 32 cm |
| Material | Metall |
| Serie | Classic |
| Typ | Paketpostlåda |
| EAN-nr | 6417237001429 |





