Brevlåda Bobi DuoRostfri
9 416 kr
8 379 krSpara 11 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Rostfri

Duo
Rostfri
8 379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Denna brevlåda från Bobi är försedd med två separata fack vilket passar utmärkt till exempelvis ett flerfamiljshus. Brevlådan finns tillgänglig i galvaniserat stål, täckt med ett vädertåligt lager av polyester, eller rostfritt stål i borstad yta.
Varumärke
BOBIBeskrivning
Denna brevlåda från Bobi är försedd med två separata fack vilket passar utmärkt till exempelvis ett flerfamiljshus. Brevlådan finns tillgänglig i galvaniserat stål, täckt med ett vädertåligt lager av polyester, eller rostfritt stål i borstad yta.
Egenskaper
| Varumärke | BOBI |
| Art.Nr. | 01.01.05.60 |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 35 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Låsbar | Ja |
| Vikt | 13 kg |
| Bredd | 32 cm |
| Antal Nycklar | 3 st |
| Material | Metall |
| Serie | Duo |
| Typ | Paketpostlåda |
| EAN-nr | 6417237014115 |





