Brevlåda Bobi TrioRostfri
10 494 kr
9 339 krSpara 11 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Rostfri

Trio
Rostfri
9 339 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Denna brevlåda från Bobi är försedd med tre postfack på 35 cm djup. Passar utmärkt till flerfamiljshus eller som ett snyggare alternativ i en lägenhetsbyggnad.
Varumärke
BOBIBeskrivning
Denna brevlåda från Bobi är försedd med tre postfack på 35 cm djup. Passar utmärkt till flerfamiljshus eller som ett snyggare alternativ i en lägenhetsbyggnad.
Egenskaper
| Varumärke | BOBI |
| Art.Nr. | 01.01.06.60 |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 35 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Låsbar | Ja |
| Vikt | 14 kg |
| Bredd | 32 cm |
| Antal Nycklar | 3 st |
| Material | Metall |
| Serie | Trio |
| Produkttyp | Paketpostlåda |
| EAN-nr | 6417237015112 |




