Brevlåda MEFA Adagio B57Färg: Silver
700 kr
529 krSpara 24 %Kampanj
Vald variant
Utförande:
Vit aluminium blank

Adagio B57
Färg: Silver
529 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Enkel brevlåda i bra kvalitet utan lås. Mefa adagio är en enkel och rymlig brevlåda utan lås. 12 Års garanti mot genomrostning.
Varumärke
MEFABeskrivning
Enkel brevlåda i bra kvalitet utan lås. Mefa adagio är en enkel och rymlig brevlåda utan lås. 12 Års garanti mot genomrostning.
Egenskaper
| Varumärke | MEFA |
| Art.Nr. | MEFB57990 |
| Färg | Silver |
| Utförande | Vit aluminium blank |
| Djup | 195 mm |
| Höjd | 433 mm |
| Låsbar | Nej |
| Volym | 28 l |
| Vikt | 1,436 kg |
| Bredd | 337 mm |
| Djup | 195 cm |
| Bredd | 337 cm |
| Serie | Adagio |
| Produkttyp | Postlåda |
| EAN-nr | 5701867057996 |
