Brevlåda MEFA Hazel 477
2 497 kr
Se priset!
MonteringskitMonteringskit MEFA Easy Mounting Färg: Svart
663 kr
Hazel 477
2 497 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Smal och minimalistisk paketpostlåda. Genom det praktiska inkastet för post och paket kan paketpostlådan ta emot flera små och medelstora paket åt gången. Paket och post förvaras tryggt och säkert fram till tömning.
Varumärke
MEFABeskrivning
Smal och minimalistisk paketpostlåda. Genom det praktiska inkastet för post och paket kan paketpostlådan ta emot flera små och medelstora paket åt gången. Paket och post förvaras tryggt och säkert fram till tömning.
Denna paketpostlåda monteras enklast med MEFA Easy Mounting.
Egenskaper
| Varumärke | MEFA |
| Art.Nr. | 477100T |
| Färg | Svart |
| Höjd | 1043 mm |
| Längd | 254 mm |
| Material | Galvaniserat stål |
| Antal Nycklar | 2 st |
| Serie | Hazel |
| Produkttyp | Paketpostlåda |
| Volym | 45 l |
| Vikt | 14,3 kg |
| Bredd | 388 mm |
| Ytbehandling | Pulverlackerad |
| Garanti | 2 år |
| Låsbar | Ja |
| EAN-nr | 5701867012209 |
