Brevlåda MEFA Ruby 864
fr.1 249 kr
Se priset!
Välj variant

Ruby 864
1 249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En bra, enkel och stilren postlåda i rimlig kvalitet, där du har kontroll på posten när du tömmer den.
Varumärke
MEFABeskrivning
En bra, enkel och stilren postlåda i rimlig kvalitet, där du har kontroll på posten när du tömmer den.
Denna postlåda monteras bäst på Postlådestolpe MEFA Stativ 22.
Egenskaper
| Varumärke | MEFA |
| Material | Galvaniserat stål |
| Serie | Ruby |
| Produkttyp | Postlåda |
| Ytbehandling | Pulverlackerad |
| Garanti | 2 år |
| Höjd | 450 mm |
| Längd | 157 mm |
| Låsbar | Ja |
| Antal Nycklar | 2 st |
| Volym | 16 l |
| Vikt | 3,9 kg |
| Bredd | 354 mm |
| Färg | Grå, Svart |
