Cylinderlås Berglund Basic Till Berglund SL93/SL98 Reservdelslås
219 kr
169 krSpara 23 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Cylinderlås/reservdelslås till SL93/SL98, kan även användas till SL400/M2000/M2000B/M2500 och SP350/MP3500/MP4000.
Varumärke
BerglundBeskrivning
Cylinderlås/reservdelslås till SL93/SL98, kan även användas till SL400/M2000/M2000B/M2500 och SP350/MP3500/MP4000.
Innehåller lås, 2 nycklar samt bricka/mutter till regeln.
OBS, spara regel, vädertätning samt M19-mutter/hästsko-clips från nuvarande låda för montaget.
Egenskaper
| Varumärke | Berglund |
| Art.Nr. | 11272 |
| Produkttyp | Brevlåda |
| Användningsområde | DIY |
| Höjd | 15,6 cm |
| Längd | 4 cm |
| Antal Nycklar | 2 st |
| Bredd | 11 cm |
| Vikt | 0,083 kg |
| Höjd | 15,6 mm |
| Längd | 4 mm |
| Bredd | 11 mm |
| EAN-nr | 7350007338785 |
