Cylinderlås Berglund Premium Till Berglund SL400/M2000B/M2000B/M2500 Reservdelslås
269 kr
199 krSpara 26 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Cylinderlås/reservdelslås till SL400/M2000/M2000B/M2500, passar även till SP350/MP3500/MP4000 och SL93/SL98.
Varumärke
BerglundBeskrivning
Cylinderlås/reservdelslås till SL400/M2000/M2000B/M2500, passar även till SP350/MP3500/MP4000 och SL93/SL98.
Innehåller lås, 2 nycklar samt bricka/mutter till regeln.
OBS, spara regel, vädertätning samt M19-mutter/hästsko-clips från nuvarande låda för montaget.
Egenskaper
| Varumärke | Berglund |
| Art.Nr. | 11271 |
| Produkttyp | Brevlåda |
| Användningsområde | DIY |
| Höjd | 156 mm |
| Längd | 40 mm |
| Bredd | 110 mm |
| Vikt | 0,15 kg |
| Antal Nycklar | 2 st |
| EAN-nr | 7350007338778 |
