Inbyggnadsbrevlåda Bobi Bobinox L330
3 090 kr

Bobinox L330
3 090 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Inbyggnadsbrevlåda från Bobi med ett hållbart brevinkast som gör sig bra på de allra flesta lägenhetsdörrar.
Varumärke
BOBIBeskrivning
Inbyggnadsbrevlåda från Bobi med ett hållbart brevinkast som gör sig bra på de allra flesta lägenhetsdörrar.
Egenskaper
| Varumärke | BOBI |
| Art.Nr. | 01.03.01.60 |
| Färg | Stål |
| Material | Metall |
| Serie | Bobinox |
| Typ | Inbyggnadsbrevlåda |
| Djup | 8 cm |
| Höjd | 41 cm |
| Vikt | 2 kg |
| Bredd | 12 cm |
| EAN-nr | 6417237 050069 |


