Låslock Berglund Till S90
259 kr
229 krSpara 12 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BerglundBeskrivning
Låslock till S90 för trygg och säker posthantering. Cylinderlås och två nycklar medföljer.
Tillverkad i Sverige av återvunnen plast, med hög slitstyrka och lång livslängd.
Egenskaper
| Varumärke | Berglund |
| Art.Nr. | 10909 |
| Produkttyp | Lås till Brevlåda |
| Användningsområde | DIY |
| Garanti | 2 år |
| Material | PE/HDPE/LDPE Återvunnen |
| Bredd | 320 mm |
| Längd | 190 mm |
| Höjd | 45 mm |
| Låsbar | Ja |
| Vikt | 0,27 kg |
| Antal Nycklar | 2 st |
| EAN-nr | 7391267109098 |

