Stativ Bobi RoundRostfri
4 158 kr
3 699 krSpara 11 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Rostfri

Round
Rostfri
3 699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En stadig och fristående ram för din Bobi-brevlåda. Kan monteras med samtliga brevlådsmodeller från Bobi.
Varumärke
BOBIBeskrivning
En stadig och fristående ram för din Bobi-brevlåda. Kan monteras med samtliga brevlådsmodeller från Bobi.
Egenskaper
| Varumärke | BOBI |
| Art.Nr. | 01.02.01.60 |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 4 cm |
| Höjd | 165 cm |
| Vikt | 6 kg |
| Bredd | 41 cm |
| Material | Metall |
| Serie | Round |
| Produkttyp | Stativ |
| EAN-nr | 6417237004130 |

