Torkvinda Varax 122 5-Armad
Topptestad
fr.1 799 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

122 5-Armad
1 799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Torkvinda 122 är 5-armad och har en diameter på ca 3 m. Stommen är förzinkad och en lina ingår på 36 m samt markrör för montering.
Varumärke
VaraxBeskrivning
Torkvinda 122 är 5-armad och har en diameter på ca 3 m. Stommen är förzinkad och en lina ingår på 36 m samt markrör för montering.
Egenskaper
| Varumärke | Varax |
| Art.Nr. | 4751-0000V |
| Material | Stål |
| Topptestad | Ja |
| Färg | Förzinkad, Grå, Svart |
| Diameter | 300 cm |
| Höjd | 2000 mm |
| Vikt | 7,5 kg |
