Torkvinda Varax 124 4-ArmadSvart
2 169 kr
1 899 krSpara 12 %Kampanj

124 4-Armad
Svart
1 899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Torkvinda 124 är 4-armad och har en diameter på ca 2,4 m. Stommen är förzinkad och en lina ingår på 29 m samt markrör för montering.
Varumärke
VaraxBeskrivning
Torkvinda 124 är 4-armad och har en diameter på ca 2,4 m. Stommen är förzinkad och en lina ingår på 29 m samt markrör för montering.
Egenskaper
| Varumärke | Varax |
| Art.Nr. | 4750-6000 |
| Material | Stål |
| Höjd | 2000 mm |
| Vikt | 4 kg |
| Färg | Svart |
| Diameter | 240 cm |
| EAN-nr | 6417624500948 |
