Tvättlina PLUS för 18425-15
389 kr
379 krSänkt pris!

för 18425-15
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PLUSBeskrivning
Tvättlina för 18425 15 Ø4 mm × 20 meter.
EgenskaperBredd: 4 cmDjup: 4 cmLängd: 2000 cmFärg: SvartMaterial: Polyester - PVCØ4 mm × 20 meterUV skyddad polyester - polypropen Inkl. vajer strama
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 18425 |
| Färg | Svart |
| Material | Polyester - PVC |
| Produkttyp | Torkställning |
| Diameter | 4 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Vikt | 0,5 kg |
| Bredd | 40 mm |
| Längd | 2000 cm |
| EAN-nr | 5703393735973 |

