Eldkorg Venture Home Bastian Ø 33 cm
1 106 kr
Se priset!

Bastian Ø 33 cm
1 106 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeEgenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9343-112 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 1350 mm |
| Längd | 330 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Bastian |
| Produkttyp | Eldkorg |
| Bredd | 330 mm |
| Montering | Ja |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7350107083561 |



