Kantlist Jabo Invändigt Hörn till Komposittrall 2-PackAntik
179 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Antik

Invändigt Hörn till Komposittrall 2-Pack
Antik
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kantlist från Jabo till Komposittrall. Avsluta varje sida och hörn på ett fint sätt med hjälp av dessa kantlist för komposit trall. Säljs i 2-Pack.
Varumärke
JaboBeskrivning
Kantlist från Jabo till Komposittrall. Avsluta varje sida och hörn på ett fint sätt med hjälp av dessa kantlist för komposit trall. Säljs i 2-Pack.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 32963 |
| Färg | Antik |
| Höjd | 22,2 mm |
| Längd | 301,5 mm |
| Vikt | 0,4 kg |
| Bredd | 24 mm |
| Typ | Kantlist |
| EAN-nr | 7392118329634 |





