Trall Jabo Ruta Komposit 4-pack 30x30 cm FSC (A)
fr.599 kr/stLägsta totalpris 2 241:-
fr.249 kr/stFrån 44 %Kampanj
Välj variant

Ruta Komposit 4-pack 30x30 cm FSC (A)
9 st / 2 241 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Upptäck fördelarna med vår underbara klicktrall i komposit. Plattorna mäter 30 x 30 cm och har försetts med en vacker, len trästruktur. Ett riktigt kvalitetsgolv ur alla avseenden. Klicktrallen är enkel att montera och kan enkelt plockas isär för förvaring under de kallaste månaderna. Universal passform, vilket innebär att plattorna kan roteras så att mönstret går omlott.
Varumärke
JaboBeskrivning
Upptäck fördelarna med vår underbara klicktrall i komposit. Plattorna mäter 30 x 30 cm och har försetts med en vacker, len trästruktur. Ett riktigt kvalitetsgolv ur alla avseenden. Klicktrallen är enkel att montera och kan enkelt plockas isär för förvaring under de kallaste månaderna. Universal passform, vilket innebär att plattorna kan roteras så att mönstret går omlott.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 10198-J |
| Material | Komposit |
| Typ | Trall |
| Dimension | 300x300 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Längd | 300 mm |
| Antal | 0,36 m2/frp |
| Antal | 4 st/frp |
| Bredd | 300 mm |
| Färg | Brun, Grå |




