Trall NSH Tryckimpregnerat 80x80
159 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NSHBeskrivning
Skyddsimpregnerad trall från NSH. Kan användas utomhus på altan eller balkong.
OBS: Spår utav gröna kristaller från impregnering kan förekomma och är helt normalt. När det är torrt så borstar man enkelt av detta och det påverkar inte produkten.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | NSH |
| Art.Nr. | 801-111 |
| Produkttyp | Trall |
| Antal | 1,56 st/m2 |
| Material | Trä |
| Tjocklek | 30 mm |
| Mått | 800x800 mm |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Vikt | 5,5 kg |
| EAN-nr | 5705858050713 |

