Trallruta Hortus 50 X 50 cm Tryckimp
fr.3 169 kr
fr.3 129 krSänkt pris!
Välj variant

50 X 50 cm Tryckimp
3 129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trallrutor i trä passar bra som utomhusgolvbeläggning på exempelvis terrasser, balkonger, i växthus, orangerier, trädgårdsstigar och i tält och andra utomhusområden.
Varumärke
HortusBeskrivning
Trallrutor i trä passar bra som utomhusgolvbeläggning på exempelvis terrasser, balkonger, i växthus, orangerier, trädgårdsstigar och i tält och andra utomhusområden.
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 801-110DS1H |
| Färg | Natur |
| Material | Trä |
| Typ | Trallruta |
| Djup | 50 cm |
| Längd | 50 cm |
| Bredd | 50 cm |
| Antal | 40, 45, 64 st/frp |
| Vikt | 140, 224, 157,5 kg |
