Trallruta Hortus 80 X 80 cm Tryckimp24 st
3 869 kr
Se priset!
Vald variant
Antal (st/frp):
24 st/frp

80 X 80 cm Tryckimp
24 st
3 869 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trallrutor i trä passar bra som utomhusgolvbeläggning på exempelvis terrasser, balkonger, i växthus, orangerier, trädgårdsstigar och i tält och andra utomhusområden.
Varumärke
HortusBeskrivning
Trallrutor i trä passar bra som utomhusgolvbeläggning på exempelvis terrasser, balkonger, i växthus, orangerier, trädgårdsstigar och i tält och andra utomhusområden.
Detta set består av 24 st. 80x80 cm trallrutor i trä och passar bl.a. som golvbeläggning i växhuset Uranus 11500.
Snabbt och enkelt att lägga. Kom ihåg att lägga dem i spänn. Tryckimpregnerade.
Dimension per trallruta:
B: 80 x D: 80 cm
Total area före tillkapning: 15,36 m2
Snabbt och enkelt att lägga. Kom ihåg att lägga dem i spänn. Tryckimpregnerade.
Dimension per trallruta:
B: 80 x D: 80 cm
Total area före tillkapning: 15,36 m2
Recensioner
Birgitta SVerifierad köpare
för 3 veckor sedanTrallrutorna är ok. Men att jag bara gav betyget 3 beror på att man måste köpa 20 st. Jag behövde 5!!!
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 801-111DS2 |
| Antal (st/frp) | 24 st/frp |
| Vikt | 132 kg |
| Färg | Natur |
| Djup | 80 cm |
| Längd | 80 cm |
| Material | Trä |
| Produkttyp | Trallruta |
| Bredd | 80 cm |
| EAN-nr | 5705858062549 |


