Bordsdekoration Star Trading Honeycomb
Rek. pris 289 kr
fr.268 kr
fr.149 krFrån 44 %Kampanj
Välj variant

Honeycomb
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Bordsdekoration tillverkad av vikt FSC - märkt papper. Lika snygg med ljuskälla som utan.
Sladd och ljuskälla säljs separat, mixa och matcha med våra inomhus upphäng och ljuskällor. Passar lämpligast till E14 sockel.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 330 mm |
| Vikt | 0,24 kg |
| Bredd | 300 mm |
| Serie | Honeycomb |
| Djup | 300 mm |
| Diameter | 300 mm |
| Dimbar | Nej |
| Färg | Beige, Vit |

