Förvaringspåse Star Trading Rund
189 kr

Rund
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Praktiskrund förvaringsbag i storleken 60x18cm. Utmärkt att förvara kransar, stjärnor eller girlanger i. Gjord av grön PE plast med Star Trading logga tryckt på.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Praktiskrund förvaringsbag i storleken 60x18cm. Utmärkt att förvara kransar, stjärnor eller girlanger i. Gjord av grön PE plast med Star Trading logga tryckt på.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 080-52 |
| Färg | Grön |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Storage Bag |
| Produkttyp | Förvaringspåse |
| Djup | 600 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 180 mm |
| Bredd | 600 mm |
| EAN-nr | 7391482069870 |

